Josef Seibel

V dnešní době celosvětově proslulá obuvnická firma Josef Seibel byla založena již v roce 1886 Carlem Augustem Seibelem v německém Hauensteinu. Po generace kladla rodina Seibel při výrobě obuvi důraz nejen na módnost, ale zejména také na kvalitu a pohodlí, což vystihuje také slogan obuvi Josef Seibel – The European Comfort Shoes. Obuv Josef Seibel si tak získala spokojené zákazníky, kteří se k německé značce rádi vrací, a to umožňuje firmě Josef Seibel produkovat ročně na 12 milionů párů obuvi, které jsou expedovány do více než 35 zemí světa.

Vysoké kvality je u obuvi Josef Seibel dosaženo precizními technologiemi a zpracováním; využívána je například anatomická a antibakteriální stélka, patentovaný systém masáže nohou, vyjímatelné vnitřní stélky nebo nepromokavé membrány.

Firma Josef Seibel nabízí obuv zdravotní, celokoženou a některé vzory jsou k dispozici v extra širokém provedení.

Také zákazníci naší prodejny čím dál více objevují kouzlo obuvi Josef Seibel a oceňují velmi příznivou cenu vzhledem k vysoké kvalitě. My tak s potěšením každou sezónu nabízíme stále více vzorů této značky, díky čemuž se obuv Josef Seibel stala nedílnou součástí naší nabídky. Na naší prodejně v Moravských Budějovicích a také v internetovém obchodě www.obuvnadmerna.cz vám nabízíme standardní i nadměrnou obuv Josef Seibel v mnoha dámských i pánských vzorech.