Norská nepromokavá obuv Viking – novinka v našem obchodě!

Boty od norské značky Viking jsou ideální volbou do chladných podzimních dní a na zimu. Membrána GORE-TEX, v jejímž používání je Viking průkopníkem, zajišťuje 100% voděodolnost a současně prodyšnost. Výsledkem je optimální mikroklima v botě a dokonalý tepelný komfort. Podešve z přírodní pryže jsou přirozeně protiskluzové a oproti klasickým PU podešvím mají vynikající termoizolační vlastnosti, které obzvlášť oceníte při postávání v chladu. Vysoce kvalitní kožené materiály, dokonale pohodlné zpracování a skandinávská kvalita jsou samozřejmostí.

Pro dámy tu máme celoroční kotníkové tenisky Viking Energetic GTX, v kterých pohodlně zvládnete jaro, podzim i zimu. Na zimu, jak když praští, je tu pak dokonale stylový a zateplený model Viking Kinetic GTX.

Na pány pak čeká mokasínami inspirovaný celoroční kotníkový model Viking Mellow GTX. Do chladnějších dní pak vyšší model Viking Rugged GTX.

Pro myslivce, rybáře či zemědělce jsou pak ideální volbou odolné zateplené holínky Viking Icefighter či dokonale technicky propracované holínky Viking Force.

Dopřejte si opravdovou kvalitu.